O nás

Aroma koupele má velice příznivý vliv na psychiku psa

Psí čich je 1000krát citlivější nežli lidský. Při aroma koupeli se uvolňují vonné látky, které přímo působí na limbický systém a ten pak přenáší informace do mozku, mozek informace vyhodnotí a stimuluje pocity a nálady pejska Vybrat můžete ze 6 variant. ( Zbavuje stresu, uklidňuje, motivuje, zklidnuje atd. Velice příjemná teplá koupel je pro pejska opravdovým relaxem. Cítí se uvolněně a odpočatě. Jedinečné složení přírodní lázně z Japonského a Mrtvého moře působí blahodárně na srst,kůži a mysl a je velimi bohatá na minerály a během několika minut uvolňuje svaly a celé tělo unavené po fyzické nebo psychické zátěži

P.S. Je to obdobný pocit, který zná dobře každý z nás, když po celodenním shonu si odpočine ve vonné a relaxační lázni, pak se cítí čistý a uvolněný.

Naším cílem je vždy spokojený zákazník a hlavně jeho čtyřnohý přítel. Kromě stříhání a úpravy psů všech plemen Vám můžeme nabídnout zkušenosti a rady pro začínající chovatele, tipy pro první psí výstavy, zkušenosti našich chovatelů či praktické ukázky použití psí kosmetiky, stříhání drápků apod.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt

PSÍ SALÓN

Kontakt

PSÍ SALÓN - DOG SALON
Monika Konopová

Čapkova 119, HAMRNÍKY , MARIÁNSKÉ LÁZNĚ

tel.: +420 777 655 095

e-mail: monikonopova@gmail.com

Aktuality

Vítejte na našem novém webu!

22.07.2015 21:15
Spustili jsme novou internetovou prezentaci, na které najdete kromě obvyklého výčtu služeb i přehled aktualit. Budeme Vás informovat o probíhajících akcích nebo nových službách, které připravujeme.
počítadlo.abz.cz